İPANA 23. TÜRKİYE ON-LINE LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI SONUÇLARI
Final sıralaması %25 internet oyları ve %75 jüri sıralaması üzerinden yapılmıştır.
23. LMY Final Sonuçları - İpana İcra
# | İL | OKUL ADI |
1 | İstanbul | Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 2 |
2 | İstanbul | Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1 |
3 | İstanbul | TED Atakent Koleji |
23. LMY Final Sonuçları - Febreze Orkestra
1 | İstanbul | Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 2 |
2 | İstanbul | Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1 |
3 | Bursa | Özel Rasim Şahinkaya Anadolu ve Fen Lisesi |
23. LMY Final Sonuçları - İpana Glamorous Shine Kız Solist
1 | Antalya | Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi – Ünzile Özgüven |
2 | Bursa | Özel 3 Mart Halil Güleç Fen ve Anadolu Lisesi – Nil Dönmez |
3 | İstanbul | Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Elif Su Tatar |
İstanbul | TED Atakent Koleji – Selin Arslan |
23. LMY Final Sonuçları - İpana Perfection Erkek Solist
1 | Manisa | Güzel Sanatlar Lisesi – Atakan Korkmaz |
2 | İstanbul | Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi – Bora Durmuş |
3 | İzmir | Özel Rota Anadolu Lisesi – Ali Özsoy |
23. LMY Final Sonuçları - İpana Pearl Glow Enstrüman
1 | İstanbul | Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Sarp Evren (Davul) |
2 | Karabük | Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi – Barış Öztürk (Bas gitarist) |
3 | İstanbul | Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Emirhan İşleyen (Bas gitarist) |
İstanbul | Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Ebru Karakaş (Saksofon) |
Jüri Özel Ödülü
1 | Antalya | Ticaret ve Sanayi Odası Güzel Sanatlar Lisesi (Grup) |
2 | Bursa | Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi – İpeksu Atalay |
3 | Karabük | Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi – Özlem Yılmaz |
Basın Özel Ödülü
1 | Bursa | Özel 3 Mart Halil Güleç Fen ve Anadolu Lisesi (Grup) |
2 | Antalya | Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi – Ünzile Özgüven |
3 | Ankara | Özel Batıkent Meltem Ayhan Anadolu ve Fen Lisesi |
# | İL | OKUL ADI – YARIŞMACI ADI |
1 | Ankara | Şehit Aytekin Kuru Anadolu Lisesi – Sudem İlayda |
2 | Muğla | Milas Anadolu Lisesi – Hatice Altıntaş |
3 | İzmir | Özel Saint Joseph Lisesi – Okyanus Yaylalı |
# | İL | OKUL ADI – YARIŞMACI ADI |
1 | İstanbul | Özel İstek Atanur Oğuz Lisesi – Efe Tezyel |
2 | Trabzon | Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Göksel Yiğit |
3 | İstanbul | Kadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen |
# | İL | OKUL ADI – YARIŞMACI ADI |
1 | İstanbul | Kadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen |
2 | İstanbul | Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi – Bora Durmuş |
3 | İstanbul | TED Atakent Koleji – Su Azra Dayıoğlu |
İL | OKUL ADI – YARIŞMACI ADI |
İstanbul | FMV Özel Ayazağa Işık Fen Lisesi – Selin Güneri |
İstanbul | İTÜ ETA Vakfı Acarkent Doğa Koleji – Kumsal İnceer |
İstanbul | Kağıthane Anadolu Lisesi – Yiğit Özdoğan |
İstanbul | Lycee Français Pierre Loti – Antoine Bouveret |
İstanbul | Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Yağmur Olca |
İstanbul | Özel Alman Lisesi – Eda Çalışkan |
İzmir | Özel Türk Koleji – Koray Biberoğlu |
Muğla | Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Evrim Tao Özen |
Siirt | Final Fen ve Anadolu Lisesi – Metehan Nehir |
Trabzon | Kanuni Anadolu Lisesi – Sera Erdem |
# | İL | OKUL ADI – YARIŞMACI ADI | OY SAYISI |
1 | İstanbul | 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Busenur Doğan | 23.029 |
2 | Trabzon | Sosyal Bilimler Lisesi – Utku Han | 17.296 |
3 | Aydın | Değişim Anadolu Lisesi | 12.381 |
4 | Ankara | Özel Elvankent İpucu Anadolu Lisesi – Uğur Babadağ | 10.816 |
5 | Uşak | Özel Şafak Öncü Koleji Fen ve Anadolu Lisesi – Huriye Doğa Özdaş | 9.747 |
6 | İstanbul | 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Sümeyye Korkusuz | 8.531 |
7 | Muğla | Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Evrim Tao Özen | 8.074 |
8 | İstanbul | Avcılar Anadolu Lisesi | 7.761 |
9 | Niğde | Çağdaş Eğitim Vakfı Anadolu ve Fen Lisesi – Grup 2 | 7.611 |
10 | Rize | Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi – Hasan Berke Cenkçi | 6.759 |
Puan Tablosu
BESTE (İnternet sıralaması)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | 51.415 | PUAN | 0,25 |
1 | İstanbul – 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Sümeyye Korkusuz | 8.531 | 200 | 50,00 |
2 | Rize – Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi – Hasan Berke Cenkçi | 6.759 | 190 | 47,50 |
3 | İzmir – 7 Eylül Anadolu Lisesi – Hande Kaynak | 5.453 | 180 | 45,00 |
4 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi – Bora Durmuş | 3.434 | 170 | 42,50 |
5 | İzmir – Özel Çiğli Final Anadolu Lisesi – İdil Başaran | 3.190 | 160 | 40,00 |
6 | İstanbul – Eyüboğlu Koleji – Melis Vanlı | 2.787 | 150 | 37,50 |
7 | İstanbul – Kadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen | 2.546 | 140 | 35,00 |
8 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Berkay Bahçeci | 2.491 | 130 | 32,50 |
9 | Ankara – Özel Büyük Kolej – Yiğit Ali Güder | 2.453 | 120 | 30,00 |
10 | Samsun – Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi – İrem Ekin Akal | 2.178 | 110 | 27,50 |
11 | Manisa – Turgutlu Anadolu Lisesi – Ali Taşkın | 2.168 | 100 | 25,00 |
12 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Su Azra Dayıoğlu | 2.086 | 90 | 22,50 |
13 | İstanbul – Validebağ Fen Lisesi – Zeynep Ada Gönül | 1.455 | 80 | 20,00 |
14 | Aydın – Şehit Kaya Aldoğan Anadolu Lisesi – Serhat Gökçe | 1.366 | 70 | 17,50 |
15 | Aydın – Nazilli Menderes Anadolu Lisesi – Bengisu Altınyürek | 1.336 | 60 | 15,00 |
16 | Zonguldak – Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi – Semih Ercan | 1.323 | 50 | 12,50 |
17 | İzmir – Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi – Kaan Usta | 1.020 | 40 | 10,00 |
18 | Bursa – Özel Bursa Büyük Koleji – Bilge Su Aydın | 802 | 30 | 7,50 |
19 | İstanbul – İELEV Özel Anadolu Lisesi & Özel İtalyan Lisesi – Gökhan Yaman & Baha Baykal Çetinel | 34 | 20 | 5,00 |
20 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Emre Ararat | 3 | 10 | 2,50 |
BESTE (Jüri sıralaması)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | PUAN | JÜRİ % 75 |
1 | İstanbul – Kadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen | 200 | 150,00 |
2 | İstanbul – İELEV Özel Anadolu Lisesi & Özel İtalyan Lisesi – Gökhan Yaman & Baha Baykal Çetinel | 190 | 142,50 |
3 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Su Azra Dayıoğlu | 180 | 135,00 |
4 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi – Bora Durmuş | 170 | 127,50 |
5 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Emre Ararat | 160 | 120,00 |
6 | Aydın – Şehit Kaya Aldoğan Anadolu Lisesi – Serhat Gökçe | 150 | 112,50 |
7 | Manisa – Turgutlu Anadolu Lisesi – Ali Taşkın | 140 | 105,00 |
8 | Zonguldak – Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi – Semih Ercan | 130 | 97,50 |
9 | İstanbul – Validebağ Fen Lisesi – Zeynep Ada Gönül | 120 | 90,00 |
10 | Bursa – Özel Bursa Büyük Koleji – Bilge Su Aydın | 110 | 82,50 |
11 | İstanbul – Eyüboğlu Koleji – Melis Vanlı | 100 | 75,00 |
12 | İzmir – Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi – Kaan Usta | 90 | 67,50 |
13 | İzmir – 7 Eylül Anadolu Lisesi – Hande Kaynak | 80 | 60,00 |
14 | İzmir – Özel Çiğli Final Anadolu Lisesi – İdil Başaran | 70 | 52,50 |
15 | Rize – Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi – Hasan Berke Cenkçi | 60 | 45,00 |
16 | Samsun – Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi – İrem Ekin Akal | 50 | 37,50 |
17 | Aydın – Nazilli Menderes Anadolu Lisesi – Bengisu Altınyürek | 40 | 30,00 |
18 | İstanbul – 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Sümeyye Korkusuz | 30 | 22,50 |
19 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Berkay Bahçeci | 20 | 15,00 |
20 | Ankara – Özel Büyük Kolej – Yiğit Ali Güder | 10 | 7,50 |
BESTE (FİNAL SIRALAMASI)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | JÜRİ PUAN | İNTERNET PUAN | %25 İNTERNET | JÜRİ % 75 | TOPLAM |
1 | İstanbul – Kadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen | 200 | 140,00 | 35,00 | 150,00 | 185,00 |
2 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi – Bora Durmuş | 170 | 170,00 | 42,50 | 127,50 | 170,00 |
3 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Su Azra Dayıoğlu | 180 | 90,00 | 22,50 | 135,00 | 157,50 |
4 | İstanbul – İELEV Özel Anadolu Lisesi & Özel İtalyan Lisesi – Gökhan Yaman & Baha Baykal Çetinel | 190 | 20,00 | 5,00 | 142,50 | 147,50 |
5 | Aydın – Şehit Kaya Aldoğan Anadolu Lisesi – Serhat Gökçe | 150 | 70,00 | 17,50 | 112,50 | 130,00 |
6 | Manisa – Turgutlu Anadolu Lisesi – Ali Taşkın | 140 | 100,00 | 25,00 | 105,00 | 130,00 |
7 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Emre Ararat | 160 | 10,00 | 2,50 | 120,00 | 122,50 |
8 | İstanbul – Eyüboğlu Koleji – Melis Vanlı | 100 | 150,00 | 37,50 | 75,00 | 112,50 |
9 | Zonguldak – Erdemir Güzel Sanatlar Lisesi – Semih Ercan | 130 | 50,00 | 12,50 | 97,50 | 110,00 |
10 | İstanbul – Validebağ Fen Lisesi – Zeynep Ada Gönül | 120 | 80,00 | 20,00 | 90,00 | 110,00 |
11 | İzmir – 7 Eylül Anadolu Lisesi – Hande Kaynak | 80 | 180,00 | 45,00 | 60,00 | 105,00 |
12 | İzmir – Özel Çiğli Final Anadolu Lisesi – İdil Başaran | 70 | 160,00 | 40,00 | 52,50 | 92,50 |
13 | Rize – Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi – Hasan Berke Cenkçi | 60 | 190,00 | 47,50 | 45,00 | 92,50 |
14 | Bursa – Özel Bursa Büyük Koleji – Bilge Su Aydın | 110 | 30,00 | 7,50 | 82,50 | 90,00 |
15 | İzmir – Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi – Kaan Usta | 90 | 40,00 | 10,00 | 67,50 | 77,50 |
16 | İstanbul – 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Sümeyye Korkusuz | 30 | 200,00 | 50,00 | 22,50 | 72,50 |
17 | Samsun – Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi – İrem Ekin Akal | 50 | 110,00 | 27,50 | 37,50 | 65,00 |
18 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Berkay Bahçeci | 20 | 130,00 | 32,50 | 15,00 | 47,50 |
19 | Aydın – Nazilli Menderes Anadolu Lisesi – Bengisu Altınyürek | 40 | 60,00 | 15,00 | 30,00 | 45,00 |
20 | Ankara – Özel Büyük Kolej – Yiğit Ali Güder | 10 | 120,00 | 30,00 | 7,50 | 37,50 |
ENSTRÜMAN (İnternet sıralaması)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | 53.906 | PUAN | 0,25 |
1 | Trabzon – Sosyal Bilimler Lisesi – Utku Han | 17.296 | 230 | 57,50 |
2 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Evrim Tao Özen | 8.074 | 220 | 55,00 |
3 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Doruk Engindeniz | 5.878 | 210 | 52,50 |
4 | İstanbul – FMV Özel Ayazağa Işık Fen Lisesi – Selin Güneri | 3.527 | 200 | 50,00 |
5 | Eskişehir – Özel Atayurt Okulları – Furkan Tanrısevdi | 3.169 | 190 | 47,50 |
6 | Kütahya – Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi – Zeynep Keskin | 2.738 | 180 | 45,00 |
7 | Bursa – Osmangazi Anadolu Lisesi – Ayberk Güngör | 2.284 | 170 | 42,50 |
8 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Kuzey Kırım | 1.809 | 160 | 40,00 |
9 | Zonguldak – İMKB Anadolu Lisesi- Ahsen Nisa Dursun | 1.683 | 150 | 37,50 |
10 | Uşak – Özel Kanyon Lisesi – Taha Kayra Şahintürk | 1.157 | 140 | 35,00 |
11 | Amasya – Macit Zeren Fen Lisesi – Elif Sıla Doğanay | 1.051 | 130 | 32,50 |
12 | İstanbul – Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi – Elif Nur Erol | 982 | 120 | 30,00 |
13 | İzmir – Özel Türk Koleji – Koray Biberoğlu | 823 | 110 | 27,50 |
14 | Konya – Özel Sistem Fen ve Anadolu Lisesi – Elif Baysal | 703 | 100 | 25,00 |
15 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Ezgi Deniz | 695 | 90 | 22,50 |
16 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Sıla Süle | 461 | 80 | 20,00 |
17 | İzmir – Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi – Kaan Usta | 457 | 70 | 17,50 |
18 | İzmir – Özel Rota Anadolu Lisesi – Ali Baran Deniz | 420 | 60 | 15,00 |
19 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Sude Sezer | 218 | 50 | 12,50 |
20 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Erdem Kondakçı | 217 | 40 | 10,00 |
21 | Samsun – 19 Mayıs Lisesi – Ahmet Bengihan Okuyucu | 192 | 30 | 7,50 |
22 | Gaziantep – Kolej Vakfı Özel Okulları – Selin Erbağcı | 52 | 20 | 5,00 |
23 | Ankara – Atatürk Anadolu Lisesi – Umut Utku Erşahince | 20 | 10 | 2,50 |
ENSTRÜMAN (Jüri sıralaması)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | PUAN | JÜRİ % 75 |
1 | Bursa – Osmangazi Anadolu Lisesi – Ayberk Güngör | 230 | 172,50 |
2 | Samsun – 19 Mayıs Lisesi – Ahmet Bengihan Okuyucu | 220 | 165,00 |
3 | İzmir – Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi – Kaan Usta | 210 | 157,50 |
4 | İzmir – Özel Rota Anadolu Lisesi – Ali Baran Deniz | 200 | 150,00 |
5 | Konya – Özel Sistem Fen ve Anadolu Lisesi – Elif Baysal | 190 | 142,50 |
6 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Erdem Kondakçı | 180 | 135,00 |
7 | Uşak – Özel Kanyon Lisesi – Taha Kayra Şahintürk | 170 | 127,50 |
8 | İstanbul – FMV Özel Ayazağa Işık Fen Lisesi – Selin Güneri | 160 | 120,00 |
9 | İstanbul – Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi – Elif Nur Erol | 150 | 112,50 |
10 | Trabzon – Sosyal Bilimler Lisesi – Utku Han | 140 | 105,00 |
11 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Evrim Tao Özen | 130 | 97,50 |
12 | Zonguldak – İMKB Anadolu Lisesi- Ahsen Nisa Dursun | 120 | 90,00 |
13 | İzmir – Özel Türk Koleji – Koray Biberoğlu | 110 | 82,50 |
14 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Ezgi Deniz | 100 | 75,00 |
15 | Eskişehir – Özel Atayurt Okulları – Furkan Tanrısevdi | 90 | 67,50 |
16 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Sude Sezer | 80 | 60,00 |
17 | Amasya – Macit Zeren Fen Lisesi – Elif Sıla Doğanay | 70 | 52,50 |
18 | Gaziantep – Kolej Vakfı Özel Okulları – Selin Erbağcı | 60 | 45,00 |
19 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Kuzey Kırım | 50 | 37,50 |
20 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Doruk Engindeniz | 40 | 30,00 |
21 | Ankara – Atatürk Anadolu Lisesi – Umut Utku Erşahince | 30 | 22,50 |
22 | Kütahya – Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi – Zeynep Keskin | 20 | 15,00 |
23 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Sıla Süle | 10 | 7,50 |
ENSTRÜMAN (FİNAL SIRALAMASI)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | JÜRİ PUAN | İNTERNET PUAN | %25 İNTERNET | JÜRİ % 75 | TOPLAM |
1 | Bursa – Osmangazi Anadolu Lisesi – Ayberk Güngör | 230 | 170 | 42,50 | 172,50 | 215,00 |
2 | İzmir – Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi – Kaan Usta | 210 | 70 | 17,50 | 157,50 | 175,00 |
3 | Samsun – 19 Mayıs Lisesi – Ahmet Bengihan Okuyucu | 220 | 30 | 7,50 | 165,00 | 172,50 |
4 | İstanbul – FMV Özel Ayazağa Işık Fen Lisesi – Selin Güneri | 160 | 200 | 50,00 | 120,00 | 170,00 |
5 | Konya – Özel Sistem Fen ve Anadolu Lisesi – Elif Baysal | 190 | 100 | 25,00 | 142,50 | 167,50 |
6 | İzmir – Özel Rota Anadolu Lisesi – Ali Baran Deniz | 200 | 60 | 15,00 | 150,00 | 165,00 |
7 | Uşak – Özel Kanyon Lisesi – Taha Kayra Şahintürk | 170 | 140 | 35,00 | 127,50 | 162,50 |
8 | Trabzon – Sosyal Bilimler Lisesi – Utku Han | 140 | 230 | 57,50 | 105,00 | 162,50 |
9 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Evrim Tao Özen | 130 | 220 | 55,00 | 97,50 | 152,50 |
10 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Erdem Kondakçı | 180 | 40 | 10,00 | 135,00 | 145,00 |
11 | İstanbul – Beşiktaş Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi – Elif Nur Erol | 150 | 120 | 30,00 | 112,50 | 142,50 |
12 | Zonguldak – İMKB Anadolu Lisesi- Ahsen Nisa Dursun | 120 | 150 | 37,50 | 90,00 | 127,50 |
13 | Eskişehir – Özel Atayurt Okulları – Furkan Tanrısevdi | 90 | 190 | 47,50 | 67,50 | 115,00 |
14 | İzmir – Özel Türk Koleji – Koray Biberoğlu | 110 | 110 | 27,50 | 82,50 | 110,00 |
15 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Ezgi Deniz | 100 | 90 | 22,50 | 75,00 | 97,50 |
16 | Amasya – Macit Zeren Fen Lisesi – Elif Sıla Doğanay | 70 | 130 | 32,50 | 52,50 | 85,00 |
17 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Doruk Engindeniz | 40 | 210 | 52,50 | 30,00 | 82,50 |
18 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Kuzey Kırım | 50 | 160 | 40,00 | 37,50 | 77,50 |
19 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Sude Sezer | 80 | 50 | 12,50 | 60,00 | 72,50 |
20 | Kütahya – Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi – Zeynep Keskin | 20 | 180 | 45,00 | 15,00 | 60,00 |
21 | Gaziantep – Kolej Vakfı Özel Okulları – Selin Erbağcı | 60 | 20 | 5,00 | 45,00 | 50,00 |
22 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Sıla Süle | 10 | 80 | 20,00 | 7,50 | 27,50 |
23 | Ankara – Atatürk Anadolu Lisesi – Umut Utku Erşahince | 30 | 10 | 2,50 | 22,50 | 25,00 |
KIZ SOLİST-Bireysel (İnternet sıralaması)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | 79.541 | PUAN | 25% |
1 | İstanbul – 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Busenur Doğan | 23.029 | 320 | 80,00 |
2 | Uşak – Özel Şafak Öncü Koleji Fen ve Anadolu Lisesi – Huriye Doğa Özdaş | 9.747 | 310 | 77,50 |
3 | Ankara – Şehit Aytekin Kuru Anadolu Lisesi – Sudem İlayda | 6.475 | 300 | 75,00 |
4 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi – Semra Arslan | 5.165 | 290 | 72,50 |
5 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Özgem Deniz Gündoğdu | 4.669 | 280 | 70,00 |
6 | Trabzon – Sosyal Bilimler Lisesi – Fatma Nur Altınkaynak | 3.515 | 270 | 67,50 |
7 | Bartın – Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi – Duru Atmış | 3.441 | 260 | 65,00 |
8 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Dilan Silindir | 2.603 | 250 | 62,50 |
9 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Görkem Demir | 1.962 | 240 | 60,00 |
10 | Kırklareli – Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi – Tuana Yıldırgan | 1.903 | 230 | 57,50 |
11 | Tekirdağ – Özel Aden Fen Lisesi – Zeynep İrem Karasar | 1.711 | 220 | 55,00 |
12 | Muğla – Gazi Anadolu Lisesi – Neriman Göksal | 1.506 | 210 | 52,50 |
13 | İstanbul – Özel Alman Lisesi – Melisa Aslan | 1.440 | 200 | 50,00 |
14 | İzmir – Özel Saint Joseph Lisesi – Okyanus Yaylalı | 1.411 | 190 | 47,50 |
15 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Selin Arslan | 1.387 | 180 | 45,00 |
16 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Sahra Bağ | 1.376 | 170 | 42,50 |
17 | Trabzon – Kanuni Anadolu Lisesi – Sera Erdem | 1.222 | 160 | 40,00 |
18 | Samsun – Çarşamba Birey Koleji – Şüheda Küçük | 1.039 | 150 | 37,50 |
19 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Elif Selen Lökoğlu | 1.018 | 140 | 35,00 |
20 | Kütahya – Boğaziçi Şehir Koleji Fen Lisesi – Efsa Ece Temur | 996 | 130 | 32,50 |
21 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Dilan Melisa Halezeroğlu | 798 | 120 | 30,00 |
22 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Hatice Altıntaş | 731 | 110 | 27,50 |
23 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Simay Kaya | 567 | 100 | 25,00 |
24 | Bursa – Çelebi Mehmet Anadolu Lisesi – Nurefsan Kaya | 533 | 90 | 22,50 |
25 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Selin Sağlam Yürekli | 325 | 80 | 20,00 |
26 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Elif Su Tatar | 268 | 70 | 17,50 |
27 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Sude Sezer | 240 | 60 | 15,00 |
28 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Yağmur Olca | 214 | 50 | 12,50 |
29 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Ceren Can | 121 | 40 | 10,00 |
30 | İstanbul – Özel Alev Lisesi – Ada Özbey | 89 | 30 | 7,50 |
31 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Alicia Arzu Arslan | 28 | 20 | 5,00 |
32 | İstanbul – Özel Alman Lisesi – Eda Çalışkan | 12 | 10 | 2,50 |
KIZ SOLİST-Bireysel (Jüri sıralaması)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | PUAN | JÜRİ % 75 |
1 | Ankara – Şehit Aytekin Kuru Anadolu Lisesi – Sudem İlayda | 320 | 240,00 |
2 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Hatice Altıntaş | 310 | 232,50 |
3 | Bursa – Çelebi Mehmet Anadolu Lisesi – Nurefsan Kaya | 300 | 225,00 |
4 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Yağmur Olca | 290 | 217,50 |
5 | İzmir – Özel Saint Joseph Lisesi – Okyanus Yaylalı | 280 | 210,00 |
6 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Ceren Can | 270 | 202,50 |
7 | İstanbul – Özel Alman Lisesi – Eda Çalışkan | 260 | 195,00 |
8 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Elif Su Tatar | 250 | 187,50 |
9 | İstanbul – Özel Alman Lisesi – Melisa Aslan | 240 | 180,00 |
10 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Selin Sağlam Yürekli | 230 | 172,50 |
11 | İstanbul – Özel Alev Lisesi – Ada Özbey | 220 | 165,00 |
12 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Selin Arslan | 210 | 157,50 |
13 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Alicia Arzu Arslan | 200 | 150,00 |
14 | Kütahya – Boğaziçi Şehir Koleji Fen Lisesi – Efsa Ece Temur | 190 | 142,50 |
15 | Trabzon – Kanuni Anadolu Lisesi – Sera Erdem | 180 | 135,00 |
16 | Tekirdağ – Özel Aden Fen Lisesi – Zeynep İrem Karasar | 170 | 127,50 |
17 | İstanbul – 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Busenur Doğan | 160 | 120,00 |
18 | Trabzon – Sosyal Bilimler Lisesi – Fatma Nur Altınkaynak | 150 | 112,50 |
19 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Dilan Melisa Halezeroğlu | 140 | 105,00 |
20 | Samsun – Çarşamba Birey Koleji – Şüheda Küçük | 130 | 97,50 |
21 | Uşak – Özel Şafak Öncü Koleji Fen ve Anadolu Lisesi – Huriye Doğa Özdaş | 120 | 90,00 |
22 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi – Semra Arslan | 110 | 82,50 |
23 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Görkem Demir | 100 | 75,00 |
24 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Özgem Deniz Gündoğdu | 90 | 67,50 |
25 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Dilan Silindir | 80 | 60,00 |
26 | Bartın – Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi – Duru Atmış | 70 | 52,50 |
27 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Sahra Bağ | 60 | 45,00 |
28 | Muğla – Gazi Anadolu Lisesi – Neriman Göksal | 50 | 37,50 |
29 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Sude Sezer | 40 | 30,00 |
30 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Elif Selen Lökoğlu | 30 | 22,50 |
31 | Kırklareli – Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi – Tuana Yıldırgan | 20 | 15,00 |
32 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Simay Kaya | 10 | 7,50 |
KIZ SOLİST-Bireysel (FİNAL SIRALAMASI)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | JÜRİ PUAN | İNTERNET PUAN | %25 İNTERNET | JÜRİ % 75 | TOPLAM |
1 | Ankara – Şehit Aytekin Kuru Anadolu Lisesi – Sudem İlayda | 320 | 300 | 75,00 | 240,00 | 315,00 |
2 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Hatice Altıntaş | 310 | 110 | 27,50 | 232,50 | 260,00 |
3 | İzmir – Özel Saint Joseph Lisesi – Okyanus Yaylalı | 280 | 190 | 47,50 | 210,00 | 257,50 |
4 | Bursa – Çelebi Mehmet Anadolu Lisesi – Nurefsan Kaya | 300 | 90 | 22,50 | 225,00 | 247,50 |
5 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Yağmur Olca | 290 | 50 | 12,50 | 217,50 | 230,00 |
6 | İstanbul – Özel Alman Lisesi – Melisa Aslan | 240 | 200 | 50,00 | 180,00 | 230,00 |
7 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Ceren Can | 270 | 40 | 10,00 | 202,50 | 212,50 |
8 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Elif Su Tatar | 250 | 70 | 17,50 | 187,50 | 205,00 |
9 | İstanbul – TED Atakent Koleji – Selin Arslan | 210 | 180 | 45,00 | 157,50 | 202,50 |
10 | İstanbul – 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Busenur Doğan | 160 | 320 | 80,00 | 120,00 | 200,00 |
11 | İstanbul – Özel Alman Lisesi – Eda Çalışkan | 260 | 10 | 2,50 | 195,00 | 197,50 |
12 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Selin Sağlam Yürekli | 230 | 80 | 20,00 | 172,50 | 192,50 |
13 | Tekirdağ – Özel Aden Fen Lisesi – Zeynep İrem Karasar | 170 | 220 | 55,00 | 127,50 | 182,50 |
14 | Trabzon – Sosyal Bilimler Lisesi – Fatma Nur Altınkaynak | 150 | 270 | 67,50 | 112,50 | 180,00 |
15 | Kütahya – Boğaziçi Şehir Koleji Fen Lisesi – Efsa Ece Temur | 190 | 130 | 32,50 | 142,50 | 175,00 |
16 | Trabzon – Kanuni Anadolu Lisesi – Sera Erdem | 180 | 160 | 40,00 | 135,00 | 175,00 |
17 | İstanbul – Özel Alev Lisesi – Ada Özbey | 220 | 30 | 7,50 | 165,00 | 172,50 |
18 | Uşak – Özel Şafak Öncü Koleji Fen ve Anadolu Lisesi – Huriye Doğa Özdaş | 120 | 310 | 77,50 | 90,00 | 167,50 |
19 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Alicia Arzu Arslan | 200 | 20 | 5,00 | 150,00 | 155,00 |
20 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi – Semra Arslan | 110 | 290 | 72,50 | 82,50 | 155,00 |
21 | Muğla – Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Özgem Deniz Gündoğdu | 90 | 280 | 70,00 | 67,50 | 137,50 |
22 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Dilan Melisa Halezeroğlu | 140 | 120 | 30,00 | 105,00 | 135,00 |
23 | Samsun – Çarşamba Birey Koleji – Şüheda Küçük | 130 | 150 | 37,50 | 97,50 | 135,00 |
24 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Görkem Demir | 100 | 240 | 60,00 | 75,00 | 135,00 |
25 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Dilan Silindir | 80 | 250 | 62,50 | 60,00 | 122,50 |
26 | Bartın – Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi – Duru Atmış | 70 | 260 | 65,00 | 52,50 | 117,50 |
27 | Muğla – Gazi Anadolu Lisesi – Neriman Göksal | 50 | 210 | 52,50 | 37,50 | 90,00 |
28 | Adana – ÇEP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Sahra Bağ | 60 | 170 | 42,50 | 45,00 | 87,50 |
29 | Kırklareli – Özel Fen Bilimleri Anadolu Lisesi – Tuana Yıldırgan | 20 | 230 | 57,50 | 15,00 | 72,50 |
30 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Elif Selen Lökoğlu | 30 | 140 | 35,00 | 22,50 | 57,50 |
31 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi – Sude Sezer | 40 | 60 | 15,00 | 30,00 | 45,00 |
32 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji – Simay Kaya | 10 | 100 | 25,00 | 7,50 | 32,50 |
ERKEK SOLİST-Bireysel (İnternet sıralaması)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | 79.541 | PUAN | 0,25 |
1 | Ankara – Özel Elvankent İpucu Anadolu Lisesi – Uğur Babadağ | 10.816 | 300 | 75,00 |
2 | Ankara – Ayhan Sümer Anadolu Lisesi – Emir Ayar | 6.062 | 290 | 72,50 |
3 | İstanbul – Kağıthane Anadolu Lisesi – Yiğit Özdoğan | 6.040 | 280 | 70,00 |
4 | İstanbul – Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi – Umut Yalçın | 5.328 | 270 | 67,50 |
5 | Eskişehir – Atatürk Lisesi – Eralp Durmuş | 4.042 | 260 | 65,00 |
6 | Eskişehir – Atatürk Lisesi – Sarp Cantekin | 2.874 | 250 | 62,50 |
7 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi – Eray Altunay | 2.587 | 240 | 60,00 |
8 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Bilfen Anadolu Lisesi – Emre Hüseyin Tuncay | 2.358 | 230 | 57,50 |
9 | Balıkesir – Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi – Buğra Karabulut | 2.346 | 220 | 55,00 |
10 | Aydın – Özel Değişim Anadolu Lisesi – Orhun Kemali Özuğur | 2.312 | 210 | 52,50 |
11 | Mersin – Anamur Anadolu Lisesi – Ulaş Baran Acar | 1.817 | 200 | 50,00 |
12 | Tokat – Atatürk Anadolu Lisesi – Güven Ece | 1.666 | 190 | 47,50 |
13 | İstanbul – Özel İstek Atanur Oğuz Lisesi – Efe Tezyel | 1.115 | 180 | 45,00 |
14 | İzmir – Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi – Serdar Kaan Arslan | 626 | 170 | 42,50 |
15 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Göksel Yiğit | 608 | 160 | 40,00 |
16 | İstanbul – Kadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen | 557 | 150 | 37,50 |
17 | İstanbul – Galatasaray Lisesi – Ahmet Emir Sevindik | 518 | 140 | 35,00 |
18 | Siirt – Final Fen ve Anadolu Lisesi – Metehan Nehir | 482 | 130 | 32,50 |
19 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Mehmet Bora Memiş | 472 | 120 | 30,00 |
20 | İstanbul – Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi- Arda Deniz Arslan | 471 | 110 | 27,50 |
21 | İstanbul – Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi – Eminali Sinan Dinler | 471 | 100 | 25,00 |
22 | İzmir – Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi – Emir Taylan Ünal | 449 | 90 | 22,50 |
23 | İstanbul – Lycee Français Pierre Loti – Antoine Bouveret | 445 | 80 | 20,00 |
24 | Samsun – Özel Çarşamba Birey Koleji Anadolu Lisesi – Berat Baş | 439 | 70 | 17,50 |
25 | Ordu – Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü – Ahmet Hamarat | 276 | 60 | 15,00 |
26 | Ankara – Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Bilal Demirel | 224 | 50 | 12,50 |
27 | Bursa – Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi – Onur Cem Altuntaş | 128 | 40 | 10,00 |
28 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Mert Kumaş | 68 | 30 | 7,50 |
29 | Ordu – Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü – Mete Kıyak | 21 | 20 | 5,00 |
30 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Doruk Engindeniz | 16 | 10 | 2,50 |
ERKEK SOLİST-Bireysel (Jüri sıralaması)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | PUAN | JÜRİ % 75 |
1 | İstanbul – Özel İstek Atanur Oğuz Lisesi – Efe Tezyel | 300 | 225,00 |
2 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Göksel Yiğit | 290 | 217,50 |
3 | İstanbul – Kadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen | 280 | 210,00 |
4 | İzmir – Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi – Emir Taylan Ünal | 270 | 202,50 |
5 | İstanbul – Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi- Arda Deniz Arslan | 260 | 195,00 |
6 | Bursa – Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi – Onur Cem Altuntaş | 250 | 187,50 |
7 | İstanbul – Galatasaray Lisesi – Ahmet Emir Sevindik | 240 | 180,00 |
8 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Mert Kumaş | 230 | 172,50 |
9 | İstanbul – Kağıthane Anadolu Lisesi – Yiğit Özdoğan | 220 | 165,00 |
10 | Samsun – Özel Çarşamba Birey Koleji Anadolu Lisesi – Berat Baş | 210 | 157,50 |
11 | İstanbul – Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi – Eminali Sinan Dinler | 200 | 150,00 |
12 | Siirt – Final Fen ve Anadolu Lisesi – Metehan Nehir | 190 | 142,50 |
13 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Mehmet Bora Memiş | 180 | 135,00 |
14 | Eskişehir – Atatürk Lisesi – Eralp Durmuş | 170 | 127,50 |
15 | Tokat – Atatürk Anadolu Lisesi – Güven Ece | 160 | 120,00 |
16 | Mersin – Anamur Anadolu Lisesi – Ulaş Baran Acar | 150 | 112,50 |
17 | İzmir – Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi – Serdar Kaan Arslan | 140 | 105,00 |
18 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Bilfen Anadolu Lisesi – Emre Hüseyin Tuncay | 130 | 97,50 |
19 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Doruk Engindeniz | 120 | 90,00 |
20 | Ordu – Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü – Ahmet Hamarat | 110 | 82,50 |
21 | Ordu – Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü – Mete Kıyak | 100 | 75,00 |
22 | Eskişehir – Atatürk Lisesi – Sarp Cantekin | 90 | 67,50 |
23 | İstanbul – Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi – Umut Yalçın | 80 | 60,00 |
24 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi – Eray Altunay | 70 | 52,50 |
25 | Ankara – Ayhan Sümer Anadolu Lisesi – Emir Ayar | 60 | 45,00 |
26 | Ankara – Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Bilal Demirel | 50 | 37,50 |
27 | Aydın – Özel Değişim Anadolu Lisesi – Orhun Kemali Özuğur | 40 | 30,00 |
28 | Balıkesir – Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi – Buğra Karabulut | 30 | 22,50 |
29 | Ankara – Özel Elvankent İpucu Anadolu Lisesi – Uğur Babadağ | 20 | 15,00 |
30 | İstanbul – Lycee Français Pierre Loti – Antoine Bouveret | 10 | 7,50 |
ERKEK SOLİST-Bireysel (FİNAL SIRALAMASI)
# | OKUL ADI – ÖGRENCİ ADI | JÜRİ PUAN | İNTERNET PUAN | %25 İNTERNET | JÜRİ % 75 | TOPLAM |
1 | İstanbul – Özel İstek Atanur Oğuz Lisesi – Efe Tezyel | 300 | 180 | 45,00 | 225,00 | 270,00 |
2 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Göksel Yiğit | 290 | 160 | 40,00 | 217,50 | 257,50 |
3 | İstanbul – Kadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen | 280 | 150 | 37,50 | 210,00 | 247,50 |
4 | İstanbul – Kağıthane Anadolu Lisesi – Yiğit Özdoğan | 220 | 280 | 70,00 | 165,00 | 235,00 |
5 | İzmir – Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi – Emir Taylan Ünal | 270 | 90 | 22,50 | 202,50 | 225,00 |
6 | İstanbul – Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi- Arda Deniz Arslan | 260 | 110 | 27,50 | 195,00 | 222,50 |
7 | İstanbul – Galatasaray Lisesi – Ahmet Emir Sevindik | 240 | 140 | 35,00 | 180,00 | 215,00 |
8 | Bursa – Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi – Onur Cem Altuntaş | 250 | 40 | 10,00 | 187,50 | 197,50 |
9 | Eskişehir – Atatürk Lisesi – Eralp Durmuş | 170 | 260 | 65,00 | 127,50 | 192,50 |
10 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Mert Kumaş | 230 | 30 | 7,50 | 172,50 | 180,00 |
11 | Samsun – Özel Çarşamba Birey Koleji Anadolu Lisesi – Berat Baş | 210 | 70 | 17,50 | 157,50 | 175,00 |
12 | İstanbul – Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi – Eminali Sinan Dinler | 200 | 100 | 25,00 | 150,00 | 175,00 |
13 | Siirt – Final Fen ve Anadolu Lisesi – Metehan Nehir | 190 | 130 | 32,50 | 142,50 | 175,00 |
14 | Tokat – Atatürk Anadolu Lisesi – Güven Ece | 160 | 190 | 47,50 | 120,00 | 167,50 |
15 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Mehmet Bora Memiş | 180 | 120 | 30,00 | 135,00 | 165,00 |
16 | Mersin – Anamur Anadolu Lisesi – Ulaş Baran Acar | 150 | 200 | 50,00 | 112,50 | 162,50 |
17 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Bilfen Anadolu Lisesi – Emre Hüseyin Tuncay | 130 | 230 | 57,50 | 97,50 | 155,00 |
18 | İzmir – Torbalı Atatürk Anadolu Lisesi – Serdar Kaan Arslan | 140 | 170 | 42,50 | 105,00 | 147,50 |
19 | Eskişehir – Atatürk Lisesi – Sarp Cantekin | 90 | 250 | 62,50 | 67,50 | 130,00 |
20 | İstanbul – Asiye Ağaoğlu Anadolu Lisesi – Umut Yalçın | 80 | 270 | 67,50 | 60,00 | 127,50 |
21 | Ankara – Ayhan Sümer Anadolu Lisesi – Emir Ayar | 60 | 290 | 72,50 | 45,00 | 117,50 |
22 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi – Eray Altunay | 70 | 240 | 60,00 | 52,50 | 112,50 |
23 | Ordu – Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü – Ahmet Hamarat | 110 | 60 | 15,00 | 82,50 | 97,50 |
24 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi – Doruk Engindeniz | 120 | 10 | 2,50 | 90,00 | 92,50 |
25 | Ankara – Özel Elvankent İpucu Anadolu Lisesi – Uğur Babadağ | 20 | 300 | 75,00 | 15,00 | 90,00 |
26 | Aydın – Özel Değişim Anadolu Lisesi – Orhun Kemali Özuğur | 40 | 210 | 52,50 | 30,00 | 82,50 |
27 | Ordu – Uğur Okulları Ünye-Fatsa Kampüsü – Mete Kıyak | 100 | 20 | 5,00 | 75,00 | 80,00 |
28 | Balıkesir – Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi – Buğra Karabulut | 30 | 220 | 55,00 | 22,50 | 77,50 |
29 | Ankara – Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi – Bilal Demirel | 50 | 50 | 12,50 | 37,50 | 50,00 |
30 | İstanbul – Lycee Français Pierre Loti – Antoine Bouveret | 10 | 80 | 20,00 | 7,50 | 27,50 |
GRUP (İnternet sıralaması)
# | OKUL ADI | 83847 | PUAN | 0,25 |
1 | Aydın – Değişim Anadolu Lisesi | 12381 | 530 | 132,50 |
2 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi | 7761 | 520 | 130,00 |
3 | Niğde – Çağdaş Eğitim Vakfı Anadolu ve Fen Lisesi – Grup 2 | 7611 | 510 | 127,50 |
4 | Bursa – Atatürk Anadolu Lisesi | 4551 | 500 | 125,00 |
5 | Karabük – TED Karabük Koleji Vakfı Özel Anadolu Lisesi | 3668 | 490 | 122,50 |
6 | Karaman – İrfan Ataseven Anadolu Lisesi | 3140 | 480 | 120,00 |
7 | Antalya – Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi | 2965 | 470 | 117,50 |
8 | Ankara – Güzel Sanatlar Lisesi | 2954 | 460 | 115,00 |
9 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi & Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 2637 | 450 | 112,50 |
10 | İstanbul – Vefa Lisesi | 2289 | 440 | 110,00 |
11 | Afyonkarahisar – Mekteb-i İdadi-i Mülki Afyon Lisesi | 2219 | 430 | 107,50 |
12 | Ankara – Özel Elvankent İpucu Anadolu Lisesi & Mehmetçik Anadolu Lisesi | 2211 | 420 | 105,00 |
13 | Bursa – Özel Rasim Şahinkaya Anadolu ve Fen Lisesi | 1916 | 410 | 102,50 |
14 | Antalya – Özel İstek Antalya Lara Lisesi | 1851 | 400 | 100,00 |
15 | İzmir – Karşıyaka Gazi Anadolu Lisesi | 1832 | 390 | 97,50 |
16 | Malatya – Abdülkadir Eriş Güzel Sanatlar Lisesi | 1713 | 380 | 95,00 |
17 | Isparta – Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi | 1650 | 370 | 92,50 |
18 | Ankara – Özel Batıkent Meltem Ayhan Anadolu ve Fen Lisesi | 1642 | 360 | 90,00 |
19 | Karabük – Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi | 1531 | 350 | 87,50 |
20 | İstanbul – TED Atakent Koleji | 1243 | 340 | 85,00 |
21 | Batman – TED Batman Koleji | 1217 | 330 | 82,50 |
22 | Ankara – Alfa Grup Anadolu Lisesi | 1181 | 320 | 80,00 |
23 | İzmir – Özel Narlıdere Uğur Anadolu Lisesi | 1022 | 310 | 77,50 |
24 | Manisa – Güzel Sanatlar Lisesi | 1022 | 300 | 75,00 |
25 | Antalya – Adem Tolunay Anadolu Lisesi & Özel Akant Anadolu Lisesi | 1016 | 290 | 72,50 |
26 | İstanbul – İTÜ Eta Vakfı Acarkent Doğa Koleji | 976 | 280 | 70,00 |
27 | Şanlıurfa – Özel Saraç İlgi Okulları Fen ve Anadolu Lisesi | 818 | 270 | 67,50 |
28 | Ankara – Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 740 | 260 | 65,00 |
29 | İstanbul – FMV Işık Lisesi | 720 | 250 | 62,50 |
30 | Gaziantep – Kolej Vakfı Özel Okulları | 705 | 240 | 60,00 |
31 | Antalya – Bilim Koleji Anadolu Lisesi | 685 | 230 | 57,50 |
32 | İzmir- Özel Rota Anadolu Lisesi | 536 | 220 | 55,00 |
33 | Karabük – TED Karabük Koleji Vakfı Özel Anadolu Lisesi & Karabük Demir Çelik Anadolu Lisesi | 534 | 210 | 52,50 |
34 | Eskişehir – Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi & Eskişehir Anadolu Lisesi | 493 | 200 | 50,00 |
35 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 2 | 490 | 190 | 47,50 |
36 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 2 | 472 | 180 | 45,00 |
37 | Bursa – Özel 3 Mart Halil Güleç Fen ve Anadolu Lisesi | 427 | 170 | 42,50 |
38 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi | 409 | 160 | 40,00 |
39 | Niğde – Çağdaş Eğitim Vakfı Anadolu ve Fen Lisesi – Grup 1 | 382 | 150 | 37,50 |
40 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1 | 361 | 140 | 35,00 |
41 | İstanbul – Topkapı Uğur Okulları Anadolu Lisesi | 321 | 130 | 32,50 |
42 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi & MEB Açıköğretim Lisesi | 305 | 120 | 30,00 |
43 | Antalya – Ticaret ve Sanayi Odası Güzel Sanatlar Lisesi | 229 | 110 | 27,50 |
44 | Bursa – Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi | 191 | 100 | 25,00 |
45 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji | 175 | 90 | 22,50 |
46 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 1 | 143 | 80 | 20,00 |
47 | İzmir – Özel Takev Anadolu ve Fen Lisesi | 137 | 70 | 17,50 |
48 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi | 95 | 60 | 15,00 |
49 | İzmir – Özel Çakabey Lisesi | 83 | 50 | 12,50 |
50 | Samsun – 19 Mayıs Lisesi | 64 | 40 | 10,00 |
51 | Bursa – Özel Bursa Büyük Koleji & Ertuğrul Gazi Anadolu lisesi & Tophane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 63 | 30 | 7,50 |
52 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1 | 50 | 20 | 5,00 |
53 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 2 | 20 | 10 | 2,50 |
GRUP (Jüri sıralaması)
# | OKUL ADI | PUAN | JÜRİ % 75 |
1 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 2 | 530 | 397,5 |
2 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1 | 520 | 390 |
3 | Bursa – Özel Bursa Büyük Koleji & Ertuğrul Gazi Anadolu lisesi & Tophane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 510 | 382,5 |
4 | Samsun – 19 Mayıs Lisesi | 500 | 375 |
5 | İzmir – Özel Çakabey Lisesi | 490 | 367,5 |
6 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 2 | 480 | 360 |
7 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi | 470 | 352,5 |
8 | Bursa – Özel 3 Mart Halil Güleç Fen ve Anadolu Lisesi | 460 | 345 |
9 | Bursa – Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi | 450 | 337,5 |
10 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1 | 440 | 330 |
11 | Antalya – Ticaret ve Sanayi Odası Güzel Sanatlar Lisesi | 430 | 322,5 |
12 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 2 | 420 | 315 |
13 | İstanbul – TED Atakent Koleji | 410 | 307,5 |
14 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 1 | 400 | 300 |
15 | Manisa – Güzel Sanatlar Lisesi | 390 | 292,5 |
16 | Bursa – Özel Rasim Şahinkaya Anadolu ve Fen Lisesi | 380 | 285 |
17 | İstanbul – FMV Işık Lisesi | 370 | 277,5 |
18 | Antalya – Özel İstek Antalya Lara Lisesi | 360 | 270 |
19 | Karabük – Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi | 350 | 262,5 |
20 | Antalya – Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi | 340 | 255 |
21 | Ankara – Güzel Sanatlar Lisesi | 330 | 247,5 |
22 | İstanbul – İTÜ Eta Vakfı Acarkent Doğa Koleji | 320 | 240 |
23 | Ankara – Alfa Grup Anadolu Lisesi | 310 | 232,5 |
24 | Karabük – TED Karabük Koleji Vakfı Özel Anadolu Lisesi | 300 | 225 |
25 | Isparta – Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi | 290 | 217,5 |
26 | İzmir- Özel Rota Anadolu Lisesi | 280 | 210 |
27 | Malatya – Abdülkadir Eriş Güzel Sanatlar Lisesi | 270 | 202,5 |
28 | Niğde – Çağdaş Eğitim Vakfı Anadolu ve Fen Lisesi – Grup 2 | 260 | 195 |
29 | Bursa – Atatürk Anadolu Lisesi | 250 | 187,5 |
30 | Karaman – İrfan Ataseven Anadolu Lisesi | 240 | 180 |
31 | Gaziantep – Kolej Vakfı Özel Okulları | 230 | 172,5 |
32 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi & MEB Açıköğretim Lisesi | 220 | 165 |
33 | Antalya – Adem Tolunay Anadolu Lisesi & Özel Akant Anadolu Lisesi | 210 | 157,5 |
34 | Ankara – Özel Batıkent Meltem Ayhan Anadolu ve Fen Lisesi | 200 | 150 |
35 | Ankara – Özel Elvankent İpucu Anadolu Lisesi & Mehmetçik Anadolu Lisesi | 190 | 142,5 |
36 | Batman – TED Batman Koleji | 180 | 135 |
37 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi | 170 | 127,5 |
38 | Karabük – TED Karabük Koleji Vakfı Özel Anadolu Lisesi & Karabük Demir Çelik Anadolu Lisesi | 160 | 120 |
39 | İzmir – Özel Takev Anadolu ve Fen Lisesi | 150 | 112,5 |
40 | İzmir – Özel Narlıdere Uğur Anadolu Lisesi | 140 | 105 |
41 | Eskişehir – Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi & Eskişehir Anadolu Lisesi | 130 | 97,5 |
42 | İstanbul – Vefa Lisesi | 120 | 90 |
43 | Afyonkarahisar – Mekteb-i İdadi-i Mülki Afyon Lisesi | 110 | 82,5 |
44 | İzmir – Karşıyaka Gazi Anadolu Lisesi | 100 | 75 |
45 | Antalya – Bilim Koleji Anadolu Lisesi | 90 | 67,5 |
46 | İstanbul – Topkapı Uğur Okulları Anadolu Lisesi | 80 | 60 |
47 | Niğde – Çağdaş Eğitim Vakfı Anadolu ve Fen Lisesi – Grup 1 | 70 | 52,5 |
48 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji | 60 | 45 |
49 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi & Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 50 | 37,5 |
50 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi | 40 | 30 |
51 | Ankara – Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 30 | 22,5 |
52 | Şanlıurfa – Özel Saraç İlgi Okulları Fen ve Anadolu Lisesi | 20 | 15 |
53 | Aydın – Değişim Anadolu Lisesi | 10 | 7,5 |
GRUP (FİNAL SIRALAMASI)
# | OKUL ADI | JÜRİ PUAN | İNTERNET PUAN | %25 İNTERNET | JÜRİ % 75 | TOPLAM |
1 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 2 | 530 | 180 | 45,00 | 397,50 | 442,50 |
2 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1 | 520 | 20 | 5,00 | 390,00 | 395,00 |
3 | İstanbul – TED Atakent Koleji | 410 | 340 | 85,00 | 307,50 | 392,50 |
4 | Bursa – Özel Bursa Büyük Koleji & Ertuğrul Gazi Anadolu lisesi & Tophane Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 510 | 30 | 7,50 | 382,50 | 390,00 |
5 | Bursa – Özel Rasim Şahinkaya Anadolu ve Fen Lisesi | 380 | 410 | 102,50 | 285,00 | 387,50 |
6 | Bursa – Özel 3 Mart Halil Güleç Fen ve Anadolu Lisesi | 460 | 170 | 42,50 | 345,00 | 387,50 |
7 | Samsun – 19 Mayıs Lisesi | 500 | 40 | 10,00 | 375,00 | 385,00 |
8 | İzmir – Özel Çakabey Lisesi | 490 | 50 | 12,50 | 367,50 | 380,00 |
9 | Antalya – Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi | 340 | 470 | 117,50 | 255,00 | 372,50 |
10 | Antalya – Özel İstek Antalya Lara Lisesi | 360 | 400 | 100,00 | 270,00 | 370,00 |
11 | İstanbul – Özel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi | 470 | 60 | 15,00 | 352,50 | 367,50 |
12 | Manisa – Güzel Sanatlar Lisesi | 390 | 300 | 75,00 | 292,50 | 367,50 |
13 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 1 | 440 | 140 | 35,00 | 330,00 | 365,00 |
14 | İstanbul – Özel Moda Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 2 | 480 | 10 | 2,50 | 360,00 | 362,50 |
15 | Bursa – Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi | 450 | 100 | 25,00 | 337,50 | 362,50 |
16 | Trabzon – Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Grup 2 | 420 | 190 | 47,50 | 315,00 | 362,50 |
17 | Ankara – Güzel Sanatlar Lisesi | 330 | 460 | 115,00 | 247,50 | 362,50 |
18 | Antalya – Ticaret ve Sanayi Odası Güzel Sanatlar Lisesi | 430 | 110 | 27,50 | 322,50 | 350,00 |
19 | Karabük – Safranbolu İMKB Güzel Sanatlar Lisesi | 350 | 350 | 87,50 | 262,50 | 350,00 |
20 | Karabük – TED Karabük Koleji Vakfı Özel Anadolu Lisesi | 300 | 490 | 122,50 | 225,00 | 347,50 |
21 | İstanbul – FMV Işık Lisesi | 370 | 250 | 62,50 | 277,50 | 340,00 |
22 | Niğde – Çağdaş Eğitim Vakfı Anadolu ve Fen Lisesi – Grup 2 | 260 | 510 | 127,50 | 195,00 | 322,50 |
23 | İstanbul – Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi – Grup 1 | 400 | 80 | 20,00 | 300,00 | 320,00 |
24 | Ankara – Alfa Grup Anadolu Lisesi | 310 | 320 | 80,00 | 232,50 | 312,50 |
25 | Bursa – Atatürk Anadolu Lisesi | 250 | 500 | 125,00 | 187,50 | 312,50 |
26 | İstanbul – İTÜ Eta Vakfı Acarkent Doğa Koleji | 320 | 280 | 70,00 | 240,00 | 310,00 |
27 | Isparta – Özel Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi | 290 | 370 | 92,50 | 217,50 | 310,00 |
28 | Karaman – İrfan Ataseven Anadolu Lisesi | 240 | 480 | 120,00 | 180,00 | 300,00 |
29 | Malatya – Abdülkadir Eriş Güzel Sanatlar Lisesi | 270 | 380 | “ | 202,50 | 202,50 |
30 | İzmir- Özel Rota Anadolu Lisesi | 280 | 220 | 55,00 | 210,00 | 265,00 |
31 | Ankara – Özel Elvankent İpucu Anadolu Lisesi & Mehmetçik Anadolu Lisesi | 190 | 420 | 105,00 | 142,50 | 247,50 |
32 | Ankara – Özel Batıkent Meltem Ayhan Anadolu ve Fen Lisesi | 200 | 360 | 90,00 | 150,00 | 240,00 |
33 | Gaziantep – Kolej Vakfı Özel Okulları | 230 | 240 | 60,00 | 172,50 | 232,50 |
34 | Antalya – Adem Tolunay Anadolu Lisesi & Özel Akant Anadolu Lisesi | 210 | 290 | 72,50 | 157,50 | 230,00 |
35 | Batman – TED Batman Koleji | 180 | 330 | 82,50 | 135,00 | 217,50 |
36 | İstanbul – Vefa Lisesi | 120 | 440 | 110,00 | 90,00 | 200,00 |
37 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi & MEB Açıköğretim Lisesi | 220 | 120 | 30,00 | 165,00 | 195,00 |
38 | Afyonkarahisar – Mekteb-i İdadi-i Mülki Afyon Lisesi | 110 | 430 | 107,50 | 82,50 | 190,00 |
39 | İzmir – Özel Narlıdere Uğur Anadolu Lisesi | 140 | 310 | 77,50 | 105,00 | 182,50 |
40 | Karabük – TED Karabük Koleji Vakfı Özel Anadolu Lisesi & Karabük Demir Çelik Anadolu Lisesi | 160 | 210 | 52,50 | 120,00 | 172,50 |
41 | İzmir – Karşıyaka Gazi Anadolu Lisesi | 100 | 390 | 97,50 | 75,00 | 172,50 |
42 | Muğla – Milas Anadolu Lisesi | 170 | 160 | 40,00 | 127,50 | 167,50 |
43 | İstanbul – Avcılar Anadolu Lisesi | 40 | 520 | 130,00 | 30,00 | 160,00 |
44 | Adana – Çukurova Güzel Sanatlar Lisesi & Kurttepe Şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 50 | 450 | 112,50 | 37,50 | 150,00 |
45 | Eskişehir – Şehit Mehmet Şengül Fen Lisesi & Eskişehir Anadolu Lisesi | 130 | 200 | 50,00 | 97,50 | 147,50 |
46 | Aydın – Değişim Anadolu Lisesi | 10 | 530 | 132,50 | 7,50 | 140,00 |
47 | İzmir – Özel Takev Anadolu ve Fen Lisesi | 150 | 70 | 17,50 | 112,50 | 130,00 |
48 | Antalya – Bilim Koleji Anadolu Lisesi | 90 | 230 | 57,50 | 67,50 | 125,00 |
49 | İstanbul – Topkapı Uğur Okulları Anadolu Lisesi | 80 | 130 | 32,50 | 60,00 | 92,50 |
50 | Niğde – Çağdaş Eğitim Vakfı Anadolu ve Fen Lisesi – Grup 1 | 70 | 150 | 37,50 | 52,50 | 90,00 |
51 | Ankara – Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 30 | 260 | 65,00 | 22,50 | 87,50 |
52 | Şanlıurfa – Özel Saraç İlgi Okulları Fen ve Anadolu Lisesi | 20 | 270 | 67,50 | 15,00 | 82,50 |
53 | Osmaniye – Bahçeşehir Koleji | 60 | 90 | 22,50 | 45,00 | 67,50 |