24. On-LIne (ÇEVRİMİÇİ)
Liselerarası müzik yarışması

Başvuru Evrakları İçin Tıklayınız.

ÖDÜLLER

Yarışma Takvimi

24. On-Line Liseler Arası Müzik Yarışması

*Evrak Teslimi ve Video Başvuruları: 01 şubat 2022 - 08 nisan 2022

*Elemeler, Jüri değerlendirmesi ve oylamalar: 16 Nisan 2022 - 30 nisan 2022

*Finalistlerin açıklanması: 09 Mayıs 2022

*Final oylamaları ve jüri değerlendirmesi: 09 mayıs 2022 – 22 mayıs 2022

*ödüllerin açıklanması: 01 haziran 2022

Galeri

Geçmiş Yılların 1.leri

23. TÜRKİYE ON-LINE LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI SONUÇLARI 

#İLOKUL ADI – YARIŞMACI ADI
1AnkaraŞehit Aytekin Kuru Anadolu Lisesi – Sudem İlayda
2MuğlaMilas Anadolu Lisesi – Hatice Altıntaş
3İzmirÖzel Saint Joseph Lisesi – Okyanus Yaylalı

 

#İLOKUL ADI – YARIŞMACI ADI
1İstanbulÖzel İstek Atanur Oğuz Lisesi – Efe Tezyel
2TrabzonAkçaabat Güzel Sanatlar Lisesi – Göksel Yiğit
3İstanbulKadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen

 

#İL     OKUL ADI – YARIŞMACI ADI
1İstanbulKadıköy Anadolu Lisesi – Sarp Bertigen
2İstanbulÖzel Bahçeşehir Anadolu Lisesi & Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi – Bora Durmuş
3İstanbulTED Atakent Koleji – Su Azra Dayıoğlu
İLOKUL ADI – YARIŞMACI ADI
İstanbul  FMV Özel Ayazağa Işık Fen Lisesi –  Selin Güneri
İstanbul  İTÜ ETA Vakfı Acarkent Doğa Koleji –  Kumsal İnceer
İstanbul  Kağıthane Anadolu Lisesi –  Yiğit Özdoğan
İstanbul  Lycee Français Pierre Loti –  Antoine Bouveret
İstanbul  Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi –  Yağmur Olca
İstanbul  Özel Alman Lisesi –  Eda Çalışkan
İzmir  Özel Türk Koleji –  Koray Biberoğlu
Muğla  Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi –  Evrim Tao Özen
Siirt  Final Fen ve Anadolu Lisesi –  Metehan Nehir
Trabzon  Kanuni Anadolu Lisesi –  Sera Erdem
#İLOKUL ADI – YARIŞMACI ADIOY SAYISI
1İstanbul 2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Busenur Doğan23.029
2TrabzonSosyal Bilimler Lisesi – Utku Han17.296
3Aydın Değişim Anadolu Lisesi12.381
4Ankara  Özel Elvankent İpucu Anadolu Lisesi – Uğur Babadağ10.816
5Uşak Özel Şafak Öncü Koleji Fen ve Anadolu Lisesi – Huriye Doğa Özdaş9.747
6İstanbul2. Mehmet Çok Programlı Anadolu Lisesi – Sümeyye Korkusuz8.531
7Muğla Özel Marmaris Çağdaş Bilim Anadolu ve Fen Lisesi – Evrim Tao Özen8.074
8İstanbulAvcılar Anadolu Lisesi7.761
9Niğde Çağdaş Eğitim Vakfı Anadolu ve Fen Lisesi – Grup 27.611
10Rize Şehit Kemal Mutlu Fen Lisesi – Hasan Berke Cenkçi6.759
#İLOKUL ADI – YARIŞMACI ADIENSTRÜMAN
1BursaOsmangazi Anadolu Lisesi – Ayberk GüngörElektro Gitar
2İzmirCem Bakioğlu Anadolu Lisesi – Kaan UstaPiyano
3Samsun19 Mayıs Lisesi – Ahmet Bengihan OkuyucuSaz

İLETİŞİM​